OPINIE

Marta i Michał.

Profesjonalizm, profesjonalizm – tak można w skrócie ocenić Studio de Girarda. Pan Jan czuje atmosferę dnia i świetnie to ukazuje w swoich fotografiach. Sesja plenerowa to wielka przygoda. Polecamy!!!

Agnieszka i Paweł.

Nasza przygoda związana z sesją wzięła się z potrzeby uchwycenia cudownego momentu życia w którym jesteśmy. Chcieliśmy zatrzymać w tej sesji uczucie którym jesteśmy połączeni, przyrodę która nas otacza i cieszy, radość życia którą mamy. To wszystko się udało dzięki Panu Janowi, który zatrzymał w fotografii wszystko. Teraz zachwycamy się oglądając cudny fotoalbum. Zarażamy znajomych którzy oglądają naszą sesję, aby poszli naszymi śladami, bo WARTO. A słysząc zachwyt znajomych myślę, że to nie będzie ostatnia sesja dla nas. Dziękujemy Panie Janie za pokazanie nowych możliwości:-)” 

Izabela i Piotr.

Bardzo jestem zadowolona ze współpracy z Panem Janem i ze zrobionych zdjęć. Jest naprawdę profesjonalistą i gdybym miała podjąć decyzję jeszcze raz na pewno wybrałam bym Jego. Jest osobą, która bardzo pomaga młodym w przygotowaniu do zdjęć, służy zawsze radą i pomocą. Zaciera się tak dystans między młodymi i Jego osobą. Zdjęcia odebraliśmy bardzo szybko. Jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i daje z siebie wszystko.